מדור עיצוב - החזות שלך ברשת

כמו בחיים, רושם ראשוני הוא דבר חשוב, ואף לעיתים גורם מכריע בהצלחתך. כך גם אתר אינטרנט. העמוד הראשון (דף הבית או דף הנחיתה) שרואה הגולש מהווה את הרושם הראשוני של העסק שלך בעולם הווירטואלי. לנו בפיקסייז יש מעצבי אתרים מהשורה הראשונה בארץ ואצלם עיצוב הוא לא עוד העתקה של תבנית קיימת, אלא יצירה חדשה ונפלאה המעבירה מסר מספק ללקוח.

בפיקסייז דואגים שהעיצוב של אתרך יעביר את המסר העיקרי והחשוב של עסקך. עיצוב אתרים חייב לשקף לחלוטין את סגנון החברה. האתר מהווה את פניה של החברה ולכן חייב להשתלב באופן הרמוני לתדמית העסק. האתר חייב להיות נעים לעין ולהעביר את החוויה שברצונך להעביר לגולש.

המפתח להצלחה הוא תזמון. תסתכלו אחרונה שנתיים ושלוש ותראו כמה השתנה רק בשנים האלה. כל נושא הרשתות החברתיות לא היה קיים כלל, תחשבו על החיים בלי אינטרנט ובלי מנועי חיפוש. החוכמה היא לפגוש את הרכבת תוך כדי נסיעתה ברגע הנכון. ריימונד קורצוויל

עיצוב האתר הוא החלק המרכזי בפיתוח והקמה של אתרי אינטרנט משום שבכוחו לקבוע האם הגולש יישאר באתר ויקרא את תכניו או ינטוש את האתר שניה לאחר כניסתו. נושא עיצוב האתרים הוא ליבת האתר וזו מכמה סיבות:

ראשית עליו להעביר מסר חד ומדויק ועליו להיות מספיק אטרקטיבי על מנת שהגולשים ימצאו את האתר כרלוונטי עבורם. תוכן טוב ללא עיצוב נראה כלא היה... ולכן יש לשים דגש חזק על הנושא בעיקר בגלל הרושם הראשוני של הגולש מהאתר. שנית, תהליך העיצוב מבדל את האתר שלך מהאתרים אחרים דומים לו ע"י שפת עיצוב חדשנית, ומתקדמת ובכך נותנת לגולש את המשיכה להישאר ולגלוש באתר. בפיקסייז אנו מוודאים שכל זאת ועוד יתבצע באופן המקצועי ביותר והיעיל ביותר בשבילך.